SOUPRAVA ACNE INTENSIVE FORMULA

Originální složení a receptura Prof. Dr. M. Milojeviče

Originální složení a receptura Prof. Dr. M. Milojeviče Souprava ACNE INTENSIVE FORMULA sestává z PLEŤOVÉ VODY a KRÉMU. Jedinečná kombinace těchto dvou produktů i přírodní složení pleťové vody a krému a jejich rychlé a účinné působení v boji proti akné potvrzují, že souprava ACNE INETSIVE FORMULA je jedním z nejúčinnějších dermatologických výrobků proti akné a uhrům. 

Aktivní přírodní složky pleťové vody a krému ACNE INTENSIVE FORMULA působí na základní patogenní příčiny vzniku akné. 
Krém A.S.I.F. se svými aktivními přírodními složkami alfa-hydroxy a beta-hydroxy kyselinami (jejich společným působením) kontroluje nadměrnou produkci kožního mazu a redukuje jeho vylučování, zatímco ostatní přírodní složky krému s antiseptickým účinkem účinně redukují bakteriální flóru. Krém proniká hluboko do nitra „vývodů mazových žláz“ a postupně neutralizuje původce vzniku akné a uhrů již v průběhu 4 týdnů. 
Pleťová voda rychle a účinně čistí povrchovou vrstvu pokožky, umožňuje otevírání vývodů mazových žláz a pomáhá udržovat čistou pokožku obličeje nebo oblasti, na kterou je aplikována. Souprava ACNE NTENSIVE FORMULA Vám pomůže zbavit se AKNÉ jednou provždy, a to pouze po 4 týdnech aplikace. Představujeme Vám nový a jedinečný kosmetický přípravek na léčbu akneózní pleti, který vytvořili významní farmaceuti v čele s Prof. Dr. M. Milojevičem. Souprava ACNE INTENSIVE FORMULA – pleťová voda a krém proti vyrážkám – byla dermatologicky testována a její rychlé a účinné působení bylo klinicky prokázáno. Při používání tohoto produktu proti vyrážkám zaznamenáte viditelné výsledky již po 7 dnech. 

ACNE INTENSIVE FORMULA 
Přípravek nové generace představující nejúčinnější způsob odstranění následujících druhů akné: 
1. Dětské akné (acne infantum) 
2. Adolescentní akné (acne vulgaris): 

  • akné komedonika (acne comedonica)
  • papulopustulózní akné (acne papulo-pustulosa)

3. Akné u dospělých:

  • kosmetické – vyvolané nadměrným nebo nevhodným používáním kosmetických přípravků
  • předmenstruační
  • profesionální
  • vyvolané užíváním léků
  • steroidní akné
  • akné vyvolané mechanickými faktory