Návod k použití


KRÉM a PLEŤOVÁ VODA – ACNE INTENSIVE FORMULA

PLEŤOVÁ VODA: Dvakrát denně (ráno a večer) si omyjte pokožku celého obličeje teplou vodou a mýdlem. Potom pokožku celého obličeje důkladně přetřete tamponem namočeným v pleťové vodě.

KRÉM: Jednou denně, nejlépe večer před spaním a po umytí pleťovou vodou , si naneste tenkou vrstvu krému a jemně si jej konečky prstů vetřete do pokožky obličeje. Opakujte postup, dokud akné úplně nezmizí. Léčba obyčejně trvá 4 týdny. Při těžkých formách akné trvá léčba maximálně 8-12 týdnů. 
Jedna souprava ACNE INTENSIVE FORMULA – pleťová voda a krém – vystačí na 4 týdny léčby.

ÚČINEK: Tento dermatologický přípravek na akné je přípravkem nové generace a v současnosti je nejúčinnějším prostředkem pro léčbu těchto druhů akné:

  • Akné u dětí
  • Adolescentní akné
  • Akné u dospělých osob

Jak působí Acne Intensive Formula: Aktivní složky pleťové vody a krému na léčbu akné a jiných zánětlivých procesů představují složitý komplex biologicky aktivních látek, které interagují a ovlivňují podstatu kožního onemocnění až po jeho úplně vymizení.

Tyto progresivní prostředky současně působí i na povrchové a hlubší vrstvy pokožky prostřednictvím společného působení alfa (ovocné) a beta-hydroxylové kyseliny, jakož i jiných složek přírodního původu. Jejich působením se snižuje vytváření zrohovatělé vrstvy na vývodech folikul a vylučování mazových žláz po dobu, po kterou přírodní složky s antiseptickým účinkem efektivně redukují bakteriální flóru. Takovým způsobem se ucpané komedony snadněji otvírají a namísto inflamatorního akné (vyrážek) se objevují banální otevřené komedony, které lze spontánně nebo s pomocí odborníka bez komplikací odstranit.

Prostřednictvím aplikace naší moderní léčebné metody můžete úspěšně bojovat s akné nezávisle na příčinách vzniku. S pomocí této technologie lze zabránit vzniku akné, vyléčit existující akné a vyřešit následky, tj. změny na pokožce, které po akné zůstávají (sekundární pigmentace, jizvy).

DŮLEŽITÁ INFORMACE: Na začátku může aplikace produktu vyvolat mírné zarudnutí a štípání pokožky. V takovém případě přípravek teplou vodou opláchněte a opakujte aplikaci po 24 hodinách

ACNE INTENSIVE FORMULA , přípravek na lokální použití nelze používat jako jediný způsob léčby těžkých forem akné (Acne nodulocystica, Acne conglobata)

.Složení:

KRÉM

Voda
Kyselina glykolová
Glukonolakton
Glykolát amonný
Kyselina benzoová
Alantoin
Sušený extrakt vilínu virginského (Hamamelis virginiana)
Polyoxyethylen sorbitan monostearát
Bílá vazelína
Triglycerid kyseliny kaprylové a kaprinové
Glycerol monostearát
Glycerol
Cetylalkohol
Isopropylmyristát

PLEŤOVÁ VODA

Voda
Kyselina salicylová
Laurylsulfát sodný
Kafr
Mentol
Thymol
Propylenglykol
Glycerol
Etanol