Často kladené otázky


Máte podobnou otázku?

Na začátku léčby jsem zpozorovala, že se mi vyrážky „vznítily“ a cítím pálení, když si nanesu pleťovou vodu. Jsou tyto reakce normální? Mám přerušit používání?

Odpověď: Pálení, zarudnutí či loupání pokožky se mohou ojediněle objevit na začátku používání přípravku. Není důvod k panice ani k ukončení užívání, jde spíše o dobré znamení, že složky soupravy Acne Intensive Formula začali působit a odstraňují nečistoty z vnitřních vrstev pokožky a vývodů kanálků mazových žláz. Jde prakticky o začátek první fáze působení na vyrážky. Když jsou všechny nečistoty „vyvrženy“ na povrch, začne 2. fáze, která stimuluje správnou činnost mazových žláz. 

Používám soupravu ACNE INTENSIVE FORMULA od Dr. Milojeviče už 3 týdny a pozoruji výrazné zlepšení, všechny vyrážky však nezmizely. Dojde vůbec někdy k úplnému vyčištění mého obličeje?

Odpověď: Jeden komplet ACNE INTENSIVE FORMULA od Dr. Milojeviče vystačí na zhruba jeden měsíc nepřetržitého používání. Podle zkušeností našich klientů za tuto dobu obvykle zcela vymizí mírnější formy vyrážek a také všechny vyrážky v počátečním stadiu. Pokud Vás však problém s vyrážkou trápí už několik let a máte jich hodně, je třeba proces čištění pokožky pomocí našeho přípravku zopakovat ještě dvakrát nebo třikrát, aby bylo dosaženo zcela čistého obličeje. Musíme Vás upozornit na to, že i když je tvář již úplně čistá, je nezbytné přípravek nadále používat, aby byla stimulována správná činnost mazových žláz a tím eliminovány příčiny vzniku vyrážek. 

Je souprava ACNE INTENSIVE FORMULA od Dr. Milojeviče skutečně účinná? Existuje tolik různých reklam. Používal jsem různé výrobky, které mi nepomohly, a proto jsem trochu skeptický.

Odpověď: Přípravky ACNE INTENSIVE FORMULA od Dr. Milojeviče byly podrobeny zkouškám a schváleny Institutem zdraví ve Spojeném Království. Přípravky neobsahují hormony. Souprava sestává ze surovin přírodního původu. Žádným způsobem nemůže poškodit pokožku. Na trhu se nachází od roku 2006 a dosavadní výsledky jsou velmi uspokojivé. Minulý rok byl zahájen vývoz i do Ruska a na ruský trh, přirozeně prostřednictvím našeho obchodního zastoupení. Sadu ACNE INTENSIVE FORMULA od Dr. Milojeviče dostanete i ve Francii, Rakousku, Slovensku a Česku. 

Vyskytují se při používání přípravků ACNE INTENSIVE FORMULA od Dr. Milojeviče i nežádoucí účinky?

Odpověď: Žádné nežádoucí účinky nebyly při použití pleťové vody a krému zaznamenány. Na začátku užívání se může vyskytnout zarudnutí, štípání a mírně loupání pokožky, avšak toto jsou doprovodné efekty fáze navykání pokožky na přípravek. Dodržujte laskavě návod a během používání soupravy nevystavujte svoji pokožku slunečním paprskům nebo soláriu. 

Odstraňuje ACNE INTENSIVE FORMULA od Dr. Milojeviče jizvy?

Odpověď: Výrobek je určen především k odstranění vyrážek. Naši klienti nám poslali informace, že během používání pozorovali, že vymizely i jemnější jizvy a pigmentové skvrny, které po vyrážkách zůstávají. Na hlubší, starší jizvy, přípravek bohužel nepůsobí.